2013 m. kovo 9 d., šeštadienis

Galvų medžiotojai
Jo Nesbø gerbėjams (ir visiems kitiems) siūlau pažiūrėti filmą Headhunters, kuris BAFTA apdovanojimuose buvo nominuotas "Geriausio užsienio filmo" kategorijoje. Tiesa, šioje kategorijoje laurai atiteko filmui „Meilė“ („Amour“), režisierius Michaelis Haneke. Bet mano nuomone, verta pažiūrėti ir šią kriminalinę, gerai susuktą juostą, nors gal pabaiga, sakyčiau, per daug optimistinė, bet vis tiek smagiai susižiūrėjo. Veiksmas nuo pat pradžios rutuliojasi taip greit ir įtraukiančiai, kad neįmanoma atsitraukti. 


Rodžeris Braunas - puikus "galvų medžiotojas" - nepakeičiamas specialistas, "medžiojantis" ir rekomenduojantis didžiausioms kompanijoms gerus vadovus į bet kurią joms reikalingą poziciją.

Norėdamas išlaikyti savo gražuolę žmoną, kuri ruošiasi atidaryti už vyro pinigus paveikslų galeriją prabangiame rajone, Rodžeris jau senokai priverstas gyventi ne pagal savo išgales, todėl, naudodamasis savo tarnybine padėtimi ir gaudamas iš savo rekomenduojamų klientų privačią informaciją, užsiima tuo pačiu ir paveikslų vagystėmis. Kai Rodžeris prabangiame vakarėlyje sutinka olandą Klasą Grafą - idealų kandidatą vadovo pozicijai didelei firmai, užsiimančiai navigacinėmis sistemomis bei tuo pačiu (kokia sėkmė!), Rubenso šedevro - drobės savininkui, Rodžeris ryžtasi jau įprastai pavojingai avantiūrai, kuri padėtų išspręsti visas finansines problemas.  Bet visai netikėtai Rodžeris pats tampa "medžiojamu".
.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą